Nemocnice Kutná Hora

Hejtman David Rath

Lékaři v kolínské nemocnici mají v průměru o 30 000 korun méně než v Kutné Hoře, čílil se odborář

8.10.2010

Tématem společné schůze Lékařského odborového klubu a České lékařské komory v Kolíně s hejtmanem Středočeského kraje Davidem Rathem a ředitelem Oblastní nemocnice Kolín Petrem Chudomelem měla být celostátní výzva Lékařského odborového klubu s názvem Děkujeme, odcházíme. Tato kampaň má dva cíle: zavedení jednotné mzdové normy pro lékaře tak, aby základní plat bez přesčasů odpovídal 1,5 – 3 násobku průměrné mzdy a zrušení stávajícího systému postgraduálního vzdělávání.

Celý článek - Svoboda.info

Lékaři v Kolíně chtějí přidat aspoň 30 tisíc

8.10.2010

Kolínští lékaři chtějí vyšší platy a připojují se k akci Děkujeme, odcházíme. Kritizují také kutnohorskou nemocnici, která spadá pod Kolín. Lékaři tam podle nich mají až o třicet tisíc korun měsíčně víc.

Celý článek - ZDN.CZ

Velké stěhování marodů začíná

20.9.2010

Pobočka Oblastní nemocnice Kolín v Kutné Hoře se připravila na přesun pacientů z Kolína, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Ve čtvrtek 9. září představil kolínský a kutnohorský management při příležitosti dne otevřených dveří v kutnohorské nemocnici nově upravené, zatím ještě prázdné prostory ve třech patrech – rehabilitační oddělení v přízemí, ortopedii v prvním a chirurgii v patře druhém.

Celý článek - Regionální týdeník TEP

Středočeský hejtman David Rath: "Doufám, že jsme odstartovali lepší budoucnost"

14.9.2010

Ve čtvrtek 9. září krátce po poledni prožila kutnohorská nemocnice další malou slavnost (po nedávném znovuotevření lékárny). Otevřeny byly nově zrekonstruované prostory jednoho z nemocničních křídel. Celkově bylo do této rekonstrukce investováno zhruba 2 450 000 korun (dotace Středočeského kraje činila 1 848 000 Kč).

Celý článek - OBZORY Kutnohorska

V Kutné Hoře otevřeli novou část nemocnice

10.9.2010

Nově zrekonstruovaný pavilón může začít sloužit pacientům v nemocnici v Kutné Hoře. Včera jej vedení nemocnice a kraje slavnostně otevřelo. Už příští týden se sem začnou stěhovat nemocní lidé. Prozatím ale budou z Kolína, ne z Kutné Hory.

Celý článek - ZDN.CZ

Kolínští pacienti se mohou stěhovat do Kutné Hory

9.9.2010

Začátkem příštího týdne se začnou stěhovat do zrekonstruovaných prostor v pravém křídle kutnohorské nemocnice pacienti z Kolína.

Celý článek - Kutnohorský deník

Hejtman David Rath navštívil před startem akce „kulový blesk“ nemocnice v Kolíně a Kutné Hoře

18.8.2010

Středočeský hejtman David Rath zavítal v úterý 18. srpna dopoledne do Oblastní nemocnice Kolín. Odpoledne pak navštívil zdravotnické zařízení v Kutné Hoře. Hlavním důvodem jeho výjezdu bylo osobně zkontrolovat právě probíhající rekonstrukční práce v obou špitálech.

Celý článek - Svoboda.info

Pacienti se budou stěhovat do Kutné Hory

11.8.2010

Pacienti z kolínské nemocnice se budou stěhovat do Kutné Hory. V obou nemocnicích náležících Středočeskému kraji se provádějí postupně opravy některých částí.

Celý článek - ZDN.CZ

Zklamaní pacienti platí regulační poplatky

8.4.2010

Zklamání zažilo velké množství pacientů, kteří se v uplynulém týdnu vypravili do nemocniční lékárny v Kutné Hoře. Ta byla minulý týden s velkou slávou za účasti hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha otevřena.

Celý článek - Kutnohorský deník

Otevření lékárny má být i ekonomickým přínosem pro kutnohorskou nemocnici

6.4.2010

Slavnostní otevření nově zřízené lékárny v nemocnici v Kutné Hoře se konalo 1. 4. za účasti hejtmana Stč. kraje MUDr. Davida Ratha, ředitelky pracoviště Nemocnice Kutná Hora JUDr. Alice Opočenské, náměstkyně hejtmana Ing. Zuzany Moravčíkové, ředitelky krajské nemocnice Stč. kraje dr. Kateřiny Pancové, starosty města Kutné Hory Ivo Šalátka, představitelů Oblastní nemocnice Kolín, řady zdravotnických pracovníků kutnohorské nemocnice, zástupců zdravotních pojišťoven a dalších hostů.

Celý článek - OBZORY Kutnohorska