Nemocnice Kutná Hora

Rozhovory

Velké stěhování marodů začíná

20.9.2010

Pobočka Oblastní nemocnice Kolín v Kutné Hoře se připravila na přesun pacientů z Kolína, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Ve čtvrtek 9. září představil kolínský a kutnohorský management při příležitosti dne otevřených dveří v kutnohorské nemocnici nově upravené, zatím ještě prázdné prostory ve třech patrech – rehabilitační oddělení v přízemí, ortopedii v prvním a chirurgii v patře druhém.

Celý článek - Regionální týdeník TEP

Akce kulový blesk: Část kolínské nemocnice se stěhuje do Kutné Hory

4.8.2010

Akci „kulový blesk“ chystají v těchto dnech zaměstnanci kutnohorské a sousední kolínské nemocnice. Díky rekonstrukci některých oddělení špitálu v Kolíně se totiž jeho část přesune během září do Kutné Hory. V této souvislosti položil zpravodajský server www.svoboda.info několik otázek ředitelce kutnohorské pobočky Oblastní nemocnice Kolín a.s. JUDr. Alici Opočenské.

Celý článek - Svoboda.info

Starosta Šalátek: Řeháka s jeho firmou přivedli lidé, kteří dnes v zastupitelstvu nejvíce řvou

16.7.2010

Během radniční tiskové konference přišlo na řadu již mnohokrát přetřásané téma insolvenčního řízení společnosti Nemocnice Kutná Hora s.r.o. V diskuzi s novináři starosta Ivo Šalátek několikrát označil společnost Medistyl Pharma spol. s r.o. (jmenovitě doktora Řeháka, pozn. red.) za velice neseriózního partnera.

Celý článek - Svoboda.info

Nemocnice prý byla mašina na výrobu dluhů

14.5.2010

Kutnohorský starosta Ivo Šalátek (ODS) bude v úterý na jednání zastupitelstva přihlížet tomu, jak se hlasuje o jeho případném odvolání. "Nebojím se," tvrdí sebevědomě.

Celý článek - zdn.cz

Ivo Šanc: Převod nemocnice byl majetkově nevýhodný

10.5.2010

Na dotazy čtenářů odpovídal v on-line rozhovoru deníku bývalý starosta Kutné Hory Ivo Šanc (foto). Vysvětluje v něm, proč město převzalo a poté se zbavilo své nemocnice. Prozradil i svůj názor na začlenění kutnohorské nemocnice do sítě krajských nemocnic s zařazením pod kolínskou nemocnici.

Celý článek - MEDICAL TRIBUNE CZ

On-line rozhovor s Jaroslavem Řehákem

15.4.2010

Na vaše dotazy v on-line rozhovoru ve čtvrtek 15. dubna 2010 odpovídal bývalý ředitel kutnohorské nemocnice Jaroslav Řehák.

Celý článek - Kutnohorský deník

Insolvenční řízení pohledem advokáta, zastupujícího Medistyl - Pharma

16.3.2010

JUDr. ALICE OPOČENSKÁ OD STŘEDY 10.3. odstoupila z pozice jednatelky Nemocnice Kutná Hora, s.r.o., v souvislosti s tím, že své funkce se ujal insolvenční správce, jmenovaný soudem. JUDr. Vítězslav Květenský, advokát zastupující firmu Medistyl - Pharma, spol. s r.o., v této souvislosti odpověděl na naše otázky, týkající se současných vztahů s městem Kutná Hora, nemocnicí Kutná Hora s.r.o. a insolvenčního řízení.

Celý článek - OBZORY Kutnohorska

Medistyl - Pharma, spol s r.o. versus Město Kutná Hora

2.3.2010

Od ukončení činnosti s.r.o. Medistyl v kutnohorské nemocnici uplynulo dost času na to, abychom se na situaci zeptali advokáta JUDr. Vítězslava Květenského, který tuto společnost zastupuje.

Celý článek - OBZORY Kutnohorska

Petr Chudomel, ředitel Oblastní nemocnice Kolín

23.2.2010

Moderátor Tomáš Pancíř pozval k rozhovoru Petra Chudomela, ředitele Oblastní nemocnice Kolín, aby s ním probral první zkušenosti s převzetím kutnohorské nemocnice i ekonomickou situaci obou nemocnic. Také se ho zeptal na navracení regulačních poplatků nebo kvalitu péče v krajských nemocnicích...

Celý článek - Český rozhlas Region

Rubáš: Převzetí kutnohorské nemocnice je chyba

23.11.2009

Na aktuální témata jsme hovořili s bývalým ředitelem Oblastní nemocnice Kolín Luďkem Rubášem.

Celý článek - Kutnohorský deník