Nemocnice Kutná Hora

Středočeský kraj

Zpráva o stavu insolvenčního řízení, dílčí zpráva o činnosti insolvenčního správce

14.2.2013

Insolvenční správce tímto v souladu s ustanovením § 36 odst. 2 insolvenčního zákona předkládá insolvenčnímu soudu, opatrovníkovi dlužníka, členům věřitelského výboru i ostatním věřitelům (prostřednictvím publikace této zprávy v insolvenčním rejstříku) zprávu o stavu insolvenčního řízení a zprávu o své činnosti ve shora uvedeném insolvenčním řízení v období po podání zprávy o stavu řízení Z 53-12 ze dne 9.11.2012, na kterou tímto navazuje.

Celý text – Insolvenční rejstřík

Kauza nemocnice Kutná Hora: město chce dohodu za miliony

26.9.2012

Poprvé od převodu kutnohorské nemocnice na Středočeský kraj uznali místní zastupitelé oficiálněji morální odpovědnost města za jeho důsledky.

Celý článek – Kutnohorský deník

Kauza nemocnice Kutná Hora neutichá. David Rath měl urychlovat převod

15.8.2012

V nedávné době vyšel na serveru Aktuálně.cz článek na téma převod kutnohorské nemocnice na Středočeský kraj. Autor článku zde píše, jak dnes už bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath tlačil na tehdejšího starostu Kutné Hory Ivo Šalátka, aby převod nemocnice urychlil.

Celý článek – TEP regionální týdeník

Rath tlačil na převod nemocnice. Pak inkasoval miliony

7.8.2012

Poslanec a bývalý hejtman David Rath se při převodu kutnohorské nemocnice na Středočeský kraj angažoval více, než se doposud uvádělo.

Celý článek – Aktuálně.cz

Zpráva o stavu insolvenčního řízení, zpráva o průběhu zpeněžování majetkové podstaty, dílčí zpráva o činnosti insolvenčního správce

11.5.2012

Insolvenční správce tímto v souladu s ustanovením § 36 odst. 2 a § 300 insolvenčního zákona předkládá insolvenčnímu soudu, opatrovníkovi dlužníka, členům věřitelského výboru i ostatním věřitelům (prostřednictvím publikace této zprávy v insolvenčním rejstříku) zprávu o stavu insolvenčního řízení, zprávu o zpeněžování majetkové podstaty dlužníka a zprávu o své činnosti ve shora uvedeném insolvenčním řízení v období po podání zprávy o stavu řízení Z 48-12 ze dne 10.2.2011, na kterou tímto navazuje.

Celý text – Insolvenční rejstřík

Zpráva o stavu insolvenčního řízení

13.2.2012

Insolvenční správce tímto v souladu s ustanovením § 36 odst. 2 a § 300 insolvenčního zákona předkládá insolvenčnímu soudu, opatrovníkovi dlužníka, členům věřitelského výboru i ostatním věřitelům (prostřednictvím publikace této zprávy v insolvenčním rejstříku) zprávu o stavu insolvenčního řízení, zprávu o zpeněžování majetkové podstaty dlužníka a zprávu o své činnosti ve shora uvedeném insolvenčním řízení v období po podání zprávy o stavu řízení Z 41-11 ze dne 10.11.2011, na kterou tímto navazuje.

Celý text – Insolvenční rejstřík

Insolvenční správce dal část zařízení nemocnice do dražby!

29.11.2011

„Péče o pacienty ohrožena ani omezena není a nebude“, říká ředitelka Alice Opočenská.

Celý článek – OBZORY Kutnohorska

Nemocnice v Kutné Hoře přišla o část zařízení, insolvenční správce jej poslal do dražby!

25.11.2011

Část zařízení kutnohorské nemocnice putuje do dražby. Místní špitál tak přijde například o pět desítek lůžek, některý nábytek, počítače, rentgen a další část movitého majetku.

Celý článek – Svoboda.info

Ředitelka: Dražba majetku se provozu nemocnice v K. Hoře nedotkne

24.11.2011

Dražba majetku po bývalém provozovateli kutnohorské nemocnice se podle ředitelky zdravotnického zařízení Alice Opočenské pacientů nedotkne. Chybějících 52 lůžek nemocnici zapůjčí oblastní nemocnice v Kladně a v případě rentgenů se výpadek vyřešil prodloužením ordinačních hodin. Kraj už vyčlenil 14,5 milionu korun na nákup nového vybavení, sdělila Opočenská ČTK.

Celý článek – ZDN.CZ

Alice Opočenská o mzdách: Průměrný plat lékařů v kutnohorské nemocnici je 54 tisíc

1.3.2011

Hostem tradičního offline rozhovoru na serveru www.svoboda.info byla ředitelka kutnohorské pobočky Oblastní nemocnice Kolín a.s. JUDr. Alice Opočenská.

Celý článek - Svoboda.info