Nemocnice Kutná Hora

Kutnohorský deník

Městu hrozí trestní oznámení od věřitelů nemocnice

26.3.2010

Právní komplikace a série trestních oznámení hrozí kutnohorské radnici v souvislosti s převodem místní nemocnice do vlastnictví Středočeského kraje. Vyplývá to z průběžných zpráv správce insolvenčního řízení s městskou společností Nemocnice Kutná Hora, která zdravotnické zařízení provozovala.

Celý článek - Kutnohorský deník

Kutná Hora: Jednatelka společnosti Nemocnice Kutná Hora odstoupila z funkce

10.3.2010

Přesně podle dohody s kutnohorskou radnicí odstoupila v úterý z funkce jednatelka městské společnosti nemocnice Kutná Hora s.r.o. Alice Opočenská. Společnost, která v minulosti provozovala místní nemocniční zařízení se nyní nachází v insolvenčním řízení.

Celý článek - Kutnohorský deník

Bývalý ředitel nemocnice se soudí o miliony

8.3.2010

Soudní spor o více než sedm milionů korun s Nemocnicí Kutná Hora s.r.o. vyhrál dodavatel zdravotnického materiálu do kutnohorského špitálu společnost Medistyl.

Celý článek - Kutnohorský deník

Na internetu kutnohorská nemocnice neexistuje

3.2.2010

Jeden měsíc již kutnohorská nemocnice funguje pod křídly Středočeského kraje jako součást Oblastní nemocnice Kolín. A podle informací ze zdravotnického zařízení se tato změna pacientů nijak negativně nedotkla.

Celý článek - Kutnohorský deník

Úhrady poplatků v kutnohorské nemocnici zůstávají

1.2.2010

Beze změny zatím zůstává proplácení regulačních poplatků v nemocnicích Středočeského kraje. V pondělí hejtman David Rath potvrdil, že za pacienty, kteří o to projeví zájem, budou tyto poplatky nadále hrazeny z krajského rozpočtu.

Celý článek - Kutnohorský deník

Společnost čeká insolvenční řízení

28.1.2010

Společnost Nemocnice Kutná Hora se nevyhne insolvenčnímu řízení. Na posledním zasedání kutnohorského zastupitelstva to potvrdila jednatelka společnosti Alice Opočenská spolu s advokátem Františkem Schumannem, jehož firma byla požádána o vypracování posudku na situaci, v jaké se společnost nachází.

Celý článek - Kutnohorský deník

Starosta: Jednatel odmítal vyvázat zaměstnance

4.1.2010

Slovní spojení „Martin Suchánek, jednatel Nemocnice Kutná Hora“ je už několik dní minulostí. Vedoucí odboru správy majetku Kutnohorské radnice byl z funkce jednatele odvolán valnou hromadou. Vystřídala jej Alice Opočenská.

Celý článek - Kutnohorský deník

Lékárna se otevře snad v březnu

30.12.2009

O brzké obnovení provozu lékárny v areálu kutnohorské nemocnice usiluje vedení Oblastní nemocnice v Kolíně. Podle vyjádření ředitele Petra Chudomela se dá předběžně počítat s tím, že provoz lékárenského zařízení by mohl být zahájen v březnu 2010.

Celý článek - Kutnohorský deník

Rath přislíbil i rekonstrukci nemocnice

28.12.2009

Poskytování zdravotní péče pacientům kutnohorské nemocnice nebude ani v prvních lednových dnech ohroženo.

Celý článek - Kutnohorský deník

Zdravotníci mají zájem o práci pod Kolínem

21.12.2009

Dvě stě sedmdesát podaných žádostí o pracovní poměr v Oblastní nemocnici Kolín registrovalo včera před polednem náborové centrum pro zaměstnance z kutnohorské nemocnice. Ta se od prvního ledna stává krajským zařízením právě jako součást kolínské nemocnice.

Celý článek - Kutnohorský deník