Nemocnice Kutná Hora

Ostatní tisk a jiné weby

Zůstane kolínská nemocnice bez lékařů?

9.10.2010

Nehodláme už dál pracovat za podhodnocené mzdy a doplácet na spojení s kutnohorskou nemocnicí. A už vůbec brát méně, než mají tamní lékaři. Takové jsou dva základní protesty, s nimiž se lékaři Oblastní nemocnice Kolín obrací na své vedení a na kraj.

Celý článek - Kolínský deník

Lékaři v Kolíně chtějí přidat aspoň 30 tisíc

8.10.2010

Kolínští lékaři chtějí vyšší platy a připojují se k akci Děkujeme, odcházíme. Kritizují také kutnohorskou nemocnici, která spadá pod Kolín. Lékaři tam podle nich mají až o třicet tisíc korun měsíčně víc.

Celý článek - ZDN.CZ

Nemocnice staví, oddělení se stěhují

24.9.2010

Kvůli stavbě nového pavilonu v kolínské nemocnici se část oborů přemístila i do Kutné Hory. Od září také pacienti dostávají identifikační náramky.

Celý článek - ZDN.CZ

Zrekonstruované křídlo nemocnice v Kutné Hoře je opět v provozu

22.9.2010

Nově opravené křídlo kutnohorské nemocnice je již v provozu. Původní oddělení léčebny dlouhodobě nemocných bude prvních pár měsíců sloužit pacientům kolínské nemocnice, ve které se od října také chystá rekonstrukce.

Celý článek - ZDN.CZ

V Kutné Hoře otevřeli novou část nemocnice

10.9.2010

Nově zrekonstruovaný pavilón může začít sloužit pacientům v nemocnici v Kutné Hoře. Včera jej vedení nemocnice a kraje slavnostně otevřelo. Už příští týden se sem začnou stěhovat nemocní lidé. Prozatím ale budou z Kolína, ne z Kutné Hory.

Celý článek - ZDN.CZ

Pacienti se budou stěhovat do Kutné Hory

11.8.2010

Pacienti z kolínské nemocnice se budou stěhovat do Kutné Hory. V obou nemocnicích náležících Středočeskému kraji se provádějí postupně opravy některých částí.

Celý článek - ZDN.CZ

Středočeský kraj investuje čtyři miliony do nemocnice v K. Hoře

10.8.2010

Středočeský kraj investuje do opravy nemocnice v Kutné Hoře zhruba 4,2 milionu korun. Krajská dnes přidělila nemocnici dotaci 1,8 milionu korun na rekonstrukci hlavní budovy. Dalších 2,4 milionu korun by mělo směřovat na opravu prádelny nemocnice. Kraj chce budovu uzavřené a zadlužené nemocnice využít během rekonstrukce kolínské nemocnice.

Celý článek - ZDN.CZ

Kolín: Manévry v nemocnici

16.7.2010

Pacienti budou pendlovat. Část kolínské nemocnice se totiž přesune do Kutné Hory. Dočasný azyl má trvat nejméně půl roku.

Celý článek - Sedmička.cz

Město řídilo nemocnici špatně

24.5.2010

"Převod nemocnice do vlastnictví Středočeského kraje byl podařený krok," plácali se po zádech na svém posledním jednání zastupitelé Kutné Hory. Reagovali tak na přednesenou zprávu současné ředitelky nemocnice Alice Opočenské.

Celý článek - ZDN.CZ

O velké operace nebyl zájem

21.5.2010

Po zrušení porodnice a dětského oddělení před dvěma lety v kutnohorské nemocnici se od května zúžila i gynekologie. V poslední době byl tak malý zájem o operace, že tady funguje jen ambulance a dělají se jen malé zákroky, po kterých jde pacientka ihned domů. Vedení nemocnice tvrdí, že to není omezení péče. Oddělení by jinak prodělávalo.

Celý článek - MF DNES