Nemocnice Kutná Hora

Svoboda.info

Odbory děkují za podporu petice, premiérovi adresovaly otevřený dopis

27.2.2014

Zaměstnanci kutnohorské nemocnice děkují signatářům „Výzvy na podporu nemocnice“. A že jich bylo požehnaně. Nakonec svůj podpis připojilo 2317 občanů. Všem patří opravdu vřelý dík.

Celý článek – Svoboda.info

Zastupitelé přistoupili na mimosoudní vyrovnání, schválili přijetí úvěru

6.11.2013

Vlekoucí se spor spěje k mimosoudnímu vyrovnání. Zastupitelé na posledním jednání schválili uzavření soudního smíru, kde na straně žalobce je AS ZIZLAVSKY v.o.s. a na straně žalovaného mimo jiné i Město Kutná Hora.

Celý článek – Svoboda.info

Zaměstnanci nemocnice se od vedení dozvěděli: Budeme jednat

15.4.2013

Odborová organizace zaměstnanců kutnohorské nemocnice iniciovala setkání s vedením. Chtěla slyšet, jak se vyvíjí situace kolem chirurgického oddělení. Podle některých zpráv by totiž kutnohroská chirurgie měla od roku 2014 přejít do režimu tzv. "jednodenní chirurgie".

Celý článek – Svoboda.info

Ředitel kutnohorské nemocnice: O budoucnosti chirurgie ještě není rozhodnuto

3.4.2013

Kutnohoráci prostřednictvím petice žádají středočeské zastupitele, aby zachovali zdravotní péči v kutnohorské nemocnici alespoň ve stávajícím stavu. Podle některých informací by totiž chirurgické oddělení mělo od příštího roku přejít do tzv. režimu "jednodenní chirurgie", což by podle petičníků ovlivnilo celou strukturu nemocnice.

Celý článek – Svoboda.info

Krajská radní Jiřina Fialová vyvrací obavy z utlumení provozu kutnohorské nemocnice

28.3.2013

Některé Kutnohoráky znepokojují informace o možném utlumení provozu nemocnice. Založili proto petici, kterou chtějí apelovat na Středočeský kraj. Podle krajské radní pro obast zdravotnictví Jiřiny Fialové (KSČM) jde o liché obavy.

Celý článek – Svoboda.info

Radnice má nečekaný výdaj, pacientovi nemocnice musí vyplatit 6,5 milionů!

14.6.2012

Pořádný kostlivec vypadl ze skříně na vedení kutnohorské radnice. Město Kutná Hora totiž podle slov starosty Ivo Šance bude muset na základně soudního rozhodnutí uhradit zhruba 6,5 milionů korun na odškodném jednomu z pacientů kutnohorské nemocnice. Další milion korun pak spolknou soudní výdaje. Podle Šance se jedná o záležitost starou přibližně dvanáct let, tedy z období, kdy nemocnice patřila městu.

Celý článek – Svoboda.info

Hejtman Rath přislíbil kutnohorské nemocnici podporu při získávání investičních prostředků

21.2.2012

Hejtman Středočeského kraje David Rath navštívil v minulém týdnu v rámci svého výjezdu nemocnici v Kutné Hoře. Při této příležitosti se seznámil s novým ředitelem tohoto objektu MUDr. Zdeňkem Heřmánkem, se kterým projednal i další ekonomické kroky, zdravotní péče a otázky týkající se nových rámcových smluv se zdravotními pojišťovnami.

Celý článek – Svoboda.info

Ředitelka kutnohorské nemocnice Opočenská skončila, vystřídal ji Zdeněk Heřmánek

2.1.2012

Nemocnice v Kutné Hoře se závěrem roku přišla o svou dosavadní ředitelku Alici Opočenskou. Tu ve funkci od ledna vystřídal primář LDN a dřívější lékařský náměstek nemocnice Zdeněk Heřmánek.

Celý článek – Svoboda.info

O prohlídku zabavených věcí po bývalém majiteli kutnohorské nemocnice nebyl zájem

29.11.2011

Pouze dva zájemci se v úterý 29. listopadu zúčastnili prohlídky části zařízení kutnohorské nemocnice, které putuje do dražby. Součástí aukce bude majetek dřívějšího provozovatele špitálu společnosti Nemocnice Kutná Hora s.r.o, která je od roku 2010 v konkurzu. Dražba se uskuteční 13. prosince v Praze.

Celý článek – Svoboda.info

Nemocnice v Kutné Hoře přišla o část zařízení, insolvenční správce jej poslal do dražby!

25.11.2011

Část zařízení kutnohorské nemocnice putuje do dražby. Místní špitál tak přijde například o pět desítek lůžek, některý nábytek, počítače, rentgen a další část movitého majetku.

Celý článek – Svoboda.info