Nemocnice Kutná Hora

Svoboda.info

Nemocnice v Kutné Hoře otevřela novou prádelnu a centrální pohotovostní příjem

30.6.2011

Nemocnice v Kutné Hoře za přítomnosti Středočeského hejtmana Davida Ratha zahájila ve čtvrtek 30. června provoz nové nemocniční prádelny. Od prvního července bude navíc v místním zdravotnickém zařízení využíván prostor centrálního pohotovostního příjmu.

Celý článek – Svoboda.info

Nemocnice v Kutné Hoře otevřela traumatologickou ambulanci

2.5.2011

Nové prostory traumatologické ambulance byly v kutnohorské nemocnici slavnostně otevřeny v pondělí 2. května. V půl deváté ráno pak lékaři přivítali první pacienty.

Celý článek – Svoboda.info

Pacienti interního oddělení kutnohorské nemocnice se dočkají vyššího komfortu

15.4.2011

Pacienti kolínského špitálu se v pátek 15. dubna definitivně odstěhují z budovy nemocnice v Kutné Hoře. Zdejší zdravotnické zařízení jim po dobu stavby nového pavilonu v Kolíně poskytovalo dočasný azyl. Uvolněné prostory využije kutnohorská nemocnice pro rozšíření interního oddělení.

Celý článek - Svoboda.info

CT přístroj zakoupený radnicí za 17,7 milionu korun čeká rychlý konec, půjde do šrotu

4.4.2011

Vedení města se definitivně zbaví nefunkčního CT přístroje. Zařízení, které kutnohorská radnice zakoupila v roce 2004 za částku přesahující 17,7 milionu korun, prodají současní zástupci města za cenu šrotu.

Celý článek - Svoboda.info

Alice Opočenská o mzdách: Průměrný plat lékařů v kutnohorské nemocnici je 54 tisíc

1.3.2011

Hostem tradičního offline rozhovoru na serveru www.svoboda.info byla ředitelka kutnohorské pobočky Oblastní nemocnice Kolín a.s. JUDr. Alice Opočenská.

Celý článek - Svoboda.info

Zákaz návštěv v kutnohorské nemocnici po čtrnácti dnech pominul

20.2.2011

Návštěvy v kutnohorské nemocnici byly zakázány čtrnáct dní. Po dvou týdnech toto nařízení přestalo v pátek 18. února platit.

Celý článek - Svoboda.info

Ptejte se ředitelky kutnohorské nemocnice Alice Opočenské

18.2.2011

Hostem tradičního offline rozhovoru na serveru www.svoboda.info je tentokrát ředitelka kutnohorské pobočky Oblastní nemocnice Kolín a.s. JUDr. Alice Opočenská.

Celý článek - Svoboda.info

V kutnohorské nemocnici platí do odvolání zákaz návštěv!

6.2.2011

Zákaz návštěv platí od pátku čtvrtého února v nemocnici v Kutné Hoře. Místní špitál byl pro návštěvy pacientů uzavřen po dohodě vedení nemocnice s Krajskou hygienickou stanicí - uzemní pracoviště Kutná Hora z důvodu nárůstu nemocnosti akutních respiračních infekcí a chřipky.

Celý článek - Svoboda.info

Nemocnice v Kutné Hoře otevřela pohotovost a zrekonstruované interní oddělení

5.1.2011

Nemocnice v Kutné Hoře se ve středu 5. ledna dočkala další malé slavnosti. Při příležitosti uvedení do provozu lékařské služby první pomoci pro dospělé (pohotovosti, pozn. red.) a zrekonstruovaných stanic interního oddělení kutnohorské nemocnice se v místním špitále sešli hejtman David Rath, zástupci Středočeského kraje, vedení Oblastní nemocnice Kolín, zástupci její kutnohorské pobočky a také lídři místní radnice.

Celý článek - Svoboda.info

Opočenská: Žádný z lékařů v rámci podpory výzvy „Děkujeme, odcházíme“ nepodal výpověď

4.12.2010

V rámci celostátní výzvy Lékařského odborového klubu s názvem „Děkujeme, odcházíme“ se nemocnici v Kutné Hoře nechystá opustit ani jeden lékař. Tuto informaci potvrdila zpravodajskému serveru www.svoboda.info ředitelka kutnohorské pobočky Oblastní nemocnice Kolín Alice Opočenská.

Celý článek - Svoboda.info