Nemocnice Kutná Hora

TEP regionální týdeník

Suchánek: Z postu jednatele jsem byl odvolán

14.3.2011

Bývalý jednatel Nemocnice Kutná Hora s.r.o. Martin Suchánek byl v prosinci 2009 s okamžitou platností odvolán z pozice jednatele společnosti a nejen na otázky ohledně svého odvolání a převodu nemocnice na kraj nám nyní ochotně odpověděl.

Celý článek - TEP regionální týdeník

Nemocnice: Noční můra zastupitelů

14.3.2011

Insolvenční správce požaduje po Městu Kutná Hora úhradu 120 214 800 korun. Spor ohledně nezákonného převodu nemocnice na kraj tak ještě zdaleka není u konce, ba naopak nabírá na obrátkách. Bývalé radní varoval telefonicky i Mirek Topolánek. Nové vedení radnice předžalobně vyzval správce k jednání.

Celý článek - TEP regionální týdeník

Akutní úkol: řešit ohromný dluh

5.1.2011

Novoroční rozhovor se starostou Kutné Hory Ivo Šancem

Celý článek - TEP regionální týdeník

Velké stěhování marodů začíná

20.9.2010

Pobočka Oblastní nemocnice Kolín v Kutné Hoře se připravila na přesun pacientů z Kolína, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Ve čtvrtek 9. září představil kolínský a kutnohorský management při příležitosti dne otevřených dveří v kutnohorské nemocnici nově upravené, zatím ještě prázdné prostory ve třech patrech – rehabilitační oddělení v přízemí, ortopedii v prvním a chirurgii v patře druhém.

Celý článek - Regionální týdeník TEP

JUDr. Alice Opočenská objasňuje situaci okolo Nemocnice KH s.r.o.

8.2.2010

Společnost Nemocnice Kutná Hora s.r.o., která do jedenatřicátého prosince minulého roku provozovala kutnohorský špitál, je v současné době ve fázi soudního rozhodování, které má zpečetit zahájení insolvenčního řízení. Bližší informace o celé záležitosti poskytla týdeníku TEP jednatelka společnosti Nemocnice Kutná Hora s.r.o. JUDr. Alice Opočenská.

Celý článek - TEP regionální týdeník

Společnost Nemocnice Kutná Hora s.r.o. je v insolvenci

1.2.2010

Společnost Nemocnice Kutná Hora s.r.o. s definitivní platností spadla do insolvenčního řízení. Tuto informaci potvrdila jednatelka Nemocnice Kutná Hora s.r.o. Alice Opočenská spolu s advokátem Františkem Schulmannen na veřejném zasedání městského zastupitelstva v minulém týdnu.

Celý článek - TEP regionální týdeník

Alice Opočenská se v závěru roku rozhodně nenudila

4.1.2010

Bývalého jednatele Nemocnice Kutná Hora s.r.o. Martina Suchánka nahradila ve funkci v závěru minulého roku právnička Alice Opočenská. Na svém mimořádném zasedání o tom 21. prosince pěti hlasy z devíti rozhodla Rada města Kutné Hory. Alice Opočenská se na základě usnesení kutnohorských radních stala jak jednatelkou špitálu, tak jeho ředitelkou.

Celý článek - TEP regionální týdeník

Obavy občanů z velké LDN namísto plnohodnotné nemocnice Rath odmítá

4.1.2010

Jedním z nejčastěji diskutovaných témat před rozhodnutím kutnohorského zastupitelstva o bezúplatném převodu areálu nemocnice na Středočeský kraj byla skutečná budoucnost zdravotnického zařízení.

Celý článek - TEP regionální týdeník

Ozdravná kůra potrvá minimálně rok

4.1.2010

Minimálně rok bude třeba ještě vynakládat několik desítek milionů korun na zajištění chodu kutnohorské nemocnice, tentokrát z prostředků Středočeského kraje.

Celý článek - TEP regionální týdeník

Setkání hejtmana se zaměstnanci nemocnice

4.1.2010

A je to tady. Kutnohorská nemocnice vstupuje do nového roku coby pobočka krajské Oblastní nemocnice Kolín. Je dobré připomenout, že o výsledku bylo rozhodnuto za pět minut dvanáct 15. prosince, na posledním loňském jednání kutnohorského městského zastupitelstva. Rozhodla těsná většina čtrnácti hlasů.

Celý článek - TEP regionální týdeník